Kurs protetyka stomatologiczna - poznaj naszą ofertę

Zobacz jak

wygląda nasz kurs

Protetyka na implantach to kolejny kurs z naszej oferty, który przeznaczony jest dla lekarzy dentystów pragnących dokształcać się w kierunku jednej z najbardziej przyszłościowych gałęzi stomatologii. Implantologia, a szczególnie zagadnienia związane z implantami nawigowanymi cyfrowo to zdecydowanie dziedzina, w której warto zdobywać wiedzę. Zwłaszcza jeśli chce się rozwijać ofertę usługową w swoim gabinecie stomatologicznym, podnosić kompetencje, zwiększać zarobki i jeszcze lepiej pomagać pacjentom w uzyskaniu pięknego uśmiechu.

Udowodniliśmy to już przy okazji naszego poprzedniego szkolenia „Mój pierwszy cyfrowy implant”, wspólnie z uczestnikami zaplanowaliśmy implant, zaprojektowaliśmy szablon chirurgiczny i pokazaliśmy zabieg wprowadzenia implantu z wykorzystaniem tego szablonu na żywo. Teraz chcielibyśmy zaprosić na kontynuację kursu z zakresu protetyki stomatologicznej, podczas którego rozwiniemy niektóre kwestie, takie jak odbudowa na implantach czy skanowanie pacjenta. Ponownie będzie można także obserwować zabieg na żywo, w trakcie którego zostanie osadzona korona na implancie.

Odbudowa na implantach – poznaj najważniejsze zagadnienia

Planując nasze szkolenia dla dentystów oraz higienistek stomatologicznych, staramy się konstruować je tak, aby znalazło się miejsce zarówno na teorię, jak i praktykę. Wybieramy zawsze takie zagadnienia, które pozwolą wzbogacić wiedzę, jeszcze lepiej spełniać oczekiwania pacjenta i zdobywać nowe cenne umiejętności. Podczas kursu Protetyka na implantach kładziemy największy nacisk na czynności towarzyszące osadzaniu pracy protetycznej, czyli w szczególności skanowanie wykonywane na etapie tradycyjnego wycisku z transferem. Będzie to stanowić doskonałe uzupełnienie naszego wcześniejszego kursu „Mój pierwszy cyfrowy implant” oraz szlif kluczowych umiejętności, które warto posiadać zajmując się implantoprotetyką.

Sprawdź także licówki non prep szkolenie.

W programie szkolenia znajdzie się przede wszystkim:
→ szkolenie z zabiegiem na żywo
→ szkolenie z zakresu stomatologii cyfrowej
→ wykorzystanie skanera w implantoprotetyce
→ skan pod koronę na implancie
→ cyfrowy wycisk

Kontynuacja kursu “Mój pierwszy cyfrowy implant” – NAJBLIŻSZY TERMIN

lek. dent. Maciej Maszewski

protetyka, metamorfozy uśmiechu

lek. dent. Maciej Maszewski

protetyka, metamorfozy uśmiechu

Pasjonuję się cyfrowym projektowaniem uśmiechu, protetyką i fotografią w stomatologii

Dyplom uzyskałem na wydziale lekarsko-stomatologicznym Pomorskiej Akademii Medycznej. Moja pasją jest protetyka oraz cyfrowe projektowanie uśmiechu.

Uczestniczę w wielu kursach i konferencjach związanych z odbudowami protetycznymi i uzupełnianiem luk zębowych m.in. przy współpracy z Dentsply Sirona. Z wyróżnieniem ukończyłem Curriculum Implantologiczne. Dzięki kursom praktycznym w Kolumbii oraz na Uniwersytecie Wolfganga Goethego we Frankfurcie stale poszerzam swoją wiedzę o najnowsze metody leczenia, dzięki czemu przy współpracy z chirurgiem stomatologicznym w precyzyjny sposób jestem w stanie zaprojektować nowy uśmiech.

Pasjonuję się również chirurgią, która przekazywana jest w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie.

Oprócz prowadzenia dwóch kliniki w Grudziądzu i Brodnicy, stworzyłem szkołę Heroes of Dentistry dedykowaną dla młodych lekarzy stomatologów jak i dla studentów stomatologii, a także personelu stomatologicznego.

W wolnym czasie spędzam czas z rodziną i znajomymi, podróżuję po całym świecie, pasjonuję się koszykówką, siatkówką, motoryzacją oraz sportami ekstremalnymi.

Miejsce pracy: Maszewski Dental Clinic, Klinika Stomatologiczna Perfekt Smile