Sprawdź co się u nas dzieje

Sprawdź co się u nas dzieje 

Nasza szkoła powstała z pasji do zawodu, który wykonujemy. Pragniemy dzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z innymi ekspertami. Właśnie dlatego organizujemy w naszej szkole różnorodne kursy, które mają na celu podniesienie kwalifikacji uczestników i wprowadzenie ich w świat nowoczesnej technologii i metod leczenia. Zachęcamy Państwa do obserwowania naszych Aktualności, ponieważ na bieżąco umieszczamy w tej zakładce informacje na temat planowanych wydarzeń. Znajdziecie tam newsy o kursach, na które właśnie rozpoczynają się zapisy, a także relacje i podsumowania szkoleń, które odbyły się w poprzednich dniach. W tej kategorii znajdziecie również fotorelacje z minionych wydarzeń. Zobaczyć na nich będziecie Państwo mogli jak przebiegają nasze kursy. Z całą pewnością zauważycie, że panuje na nich nie tylko profesjonalna, ale również bardzo przyjazna atmosfera. Staramy się bowiem, by to co robimy nie było tylko suchą teorią. Pragniemy przekazywać wiedzę w sposób ciekawy, nowoczesny, często z nutą humoru. 

Jeśli zapoznaliście się już z naszą ofertą i macie pytania dotyczące zbliżających się szkoleń, osób je prowadzących, godzin czy rozkładu zajęć, to zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy bliżej założenia naszej szkoły. 

Aktualności

Sprawdź najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!

💥DENTAL CAMP 2023 💥

kwiecień 2, 2023

Uwaga, uwaga️ – już teraz zapisz się na HoD Dental Camp – grudziądzki obóz stomatologiczny! Jesteś…

Przeczytaj

Szkolenie „Mój pierwszy cyfrowy implant” za nami!

kwiecień 23, 2021

W miniony weekend odbył się kurs MÓJ PIERWSZY CYFROWY IMPLANT, który poprowadził dr Michał Mokijewski z…

Przeczytaj

DENTSPLY SIRONA LIVE ACADEMY

marzec 21, 2021

18 marca br. dr Maciej Maszewski i tech. dent. Paulina Pokusa poprowadzili wykład pt. „Dlaczego…

Przeczytaj

Zapraszamy na kurs „Mój pierwszy cyfrowy implant”

marzec 9, 2021

PROGRAM KURSU:→ Wstęp, przywitanie→ Implantologia w pigułce – zbiór najważniejszych zasad przy planowaniu implantów→ Rodzaje szablonów→…

Przeczytaj