O nas - poznajmy się lepiej!

O nas

poznajmy się lepiej!

Heroes of Dentistry to miejsce, które zrodziło się z pasji do stomatologii i nauczania w sposób jasny i efektywny.

Przypomnij sobie z dzieciństwa postać ulubionego superbohatera, który każdego dnia pomaga potrzebującym. Czy pamiętasz te fascynujące historie oraz emocje jakie im towarzyszyły? W Heroes of Dentistry wierzymy, że każdy z nas może być takim bohaterem i nieść pomoc innym. Wiemy, że poprzez rozwój i szkolenia zrobisz to najlepiej, jak potrafisz, dlatego oferujemy rozwiązania szkoleniowe, w których uczymy zagadnień praktycznych, dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych wykładowców.

W naszej ofercie znajdziesz szkolenia z różnych dziedzin stomatologii, zarówno dla lekarzy dentystów, stażystów, studentów, jak dla i personelu stomatologicznego. Postaw na siebie już dziś – be a hero!

W naszym centrum stawiamy na:

Humor– dobry humor i uśmiech to podstawa, dlatego dokładamy wszelkich starań, by szkoleniom zawsze towarzyszyła miła atmosfera

Efekty – dzięki doświadczeniu i codziennej praktyce wiemy, że przekazana wiedza przyniesie określone efekty w postaci konkretnych procedur, jakie wniesiesz do swojej pracy

Rozwój – dbamy o doskonalenie siebie i innych, by ciągle stawać się lepszymi, nieustannie uczymy się od siebie nawzajem

Otwartość – Heroes of Dentistry to miejsce otwarte dla wszystkich, których pasją jest stomatologia. Zarówno dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki, jak i dla tych, którzy kochają przekazywać swoją wiedzę i dzielić się nią z innymi.