Metody wybielania zębów - poznaj je z naszym kursem

Zobacz jak

wygląda nasz kurs

Rozbudowanie oferty kliniki stomatologicznej o zabiegi estetyczne jest ważnym krokiem w rozwoju działalności. Usługa wybielania zębów na fotelu dentystycznym cieszy się ogromną popularnością. Piękne i białe zęby są jedną z cech, które obecnie uznaje się za bardzo atrakcyjne. Udowadniają to celebryci oraz influencerzy, którzy chętnie poddają się profesjonalnemu wybielaniu  zębów w gabinecie stomatologa, a nawet reklamują podobne zabiegi i zachęcają do nich inne osoby.  Dlatego właśnie warto wyjść naprzeciw oczekiwaniom pacjentów i zapewnić im usługi wybielania lampą lub innymi nowoczesnymi metodami na najwyższym poziomie. Udział w naszym kompleksowym szkoleniu z wybielania zębów to inwestycja w kompetencje pracowników kliniki oraz zadowolenie pacjentów. Zarówno dentysta, jak i higienistka stomatologiczna, mogą znacząco skorzystać zapoznając się bliżej z metodami wybielania zębów, sposobem informowania pacjenta o przebiegu procedury oraz opiniami naszych ekspertów. Zadbamy również o to, aby teoria została uzupełniona praktyką, pokażemy zabieg na żywo i zaangażujemy kursantów w ćwiczenia.

Wybielanie gabinetowe z udziałem higienistki stomatologicznej 

Nasz kurs wybielania zębów skierowany jest do stomatologów oraz asystujących im higienistek stomatologicznych.
Higienistka Stomatologiczna jest ważną częścią teamu w gabinecie stomatologicznym. Wykonuje zabiegi zdrowotne jak i estetyczne. Profesjonalne wybielanie w gabinecie stomatologicznym jest zabiegiem estetycznym, który wzbudza zainteresowanie wielu osób. Spełnij marzenia swoich pacjentów i czerp z tego radość!

Jeżeli jesteś higienistką, która chce rozpocząć wykonywanie zabiegów lub jesteś higienistką w trakcie nauki, która chętnie zdobędzie wiedzę i umiejętności, to szkolenie jest dla Ciebie!

Opis szkolenia:

Szkolenie obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną.

W części teoretycznej zostanie omówiony:

  • cały proces wybielania zębów,
  • przeciwwskazania oraz zalecenia przed i po zabiegu,
  • przygotowanie pacjenta
  • podstawowe informacje, o czym pacjent musi wiedzieć
  • oraz wszystkie regulacje prawne.

W części praktycznej odbędzie się zabieg na żywo.

Każdy z uczestników będzie miał również możliwość pracy z pacjentem i wykonania zabiegu.

Sprawdź także kurs skaling i piaskowanie.

 

hig. stom. Natalia Goszka

hig. stom. Natalia Goszka

Higienistka i asystentka stomatologiczna. Podczas zabiegów higienizacyjnych największą radość sprawia mi zmiana nawyków związanych z prawidłowym szczotkowaniem zębów przez moich pacjentów. Asystuję przy różnych zabiegach stomatologicznych, a w szczególności przy zabiegach chirurgicznych i protetycznych. Jestem miłośniczką zwierząt, uwielbiam długie spacery ze swoim psem. W wolnych chwilach lubię spędzać czas przy dobrej książce.

UKOŃCZONE KURSY:

Szkolenia Oboda Group:

→ Psychologia pracy z pacjentem kurs zaawansowany
→ Team Building
→ Umiejętności miękkie w pracy z pacjentem
→ Profesjonalna higienistka cz. I
→ Profesjonalna obsługa pacjenta

Fotografia:

→ SHOOT LIKE A PRO AND KEYNOTE IN DENTISTRY (Miladinov Milos)
→ Fotografia stomatologiczna (lek. dent. Jakub Wiśniewski)

Inne:

→ Ubytki niepróchnicowego pochodzenia – diagnostyka i leczenie
→ Kurs pierwszej pomocy w gabinecie stomatologicznym