Opiekun pacjenta - czego uczy taki kurs?

Zobacz jak

wygląda nasz kurs

NAJBLIŻSZE TERMINY

Opis szkolenia:

Przyszłość dzieje się już dziś!

Nowoczesna klinika stomatologiczna powinna wyróżniać się nie tylko wysokim poziomem leczenia stomatologicznego i profesjonalną obsługą, ale i budowaniem relacji z pacjentem i otaczaniem go kompleksową opieką.

Według przewidywań ekspertów, w przyszłości standardem w klinikach stomatologicznych będzie stanowisko opiekuna pacjenta.

W naszych klinikach w codzienną praktykę to stanowisko wdrożyliśmy już ponad 2 lata temu i cały czas je rozwijamy.

Dlaczego jest tak istotne w klinice, która realizuje interdyscyplinarne leczenie pacjentów? Jakie korzyści dla pacjenta, lekarzy i całego zespołu wynikają z efektywnej roli opiekuna?

Opiekun to połączenia świata pacjenta i świata lekarza. Podczas szkolenia przedstawimy jak można to sprawnie realizować w praktyce!

 

Opiekun pacjenta stomatologia – program szkolenia w pigułce:

– omówienie roli opiekuna i jego zadań

– monitorowanie realizacji planu leczenia biologicznego i protetycznego: od konsultacji po zakończone leczenie: zadanie rejestracji? – nie!, asystentki stomatologicznej – oczywiście, że nie! opiekuna pacjenta – jak najbardziej!

– narzędzia pracy na stanowisku

– jak rozmawiać z pacjentem, by ci zaufał i zdecydował się na kompleksowe leczenie i jak zbudować przyjacielską relację z pacjentem

– co sprawia, że pacjent czuje się w klinice otoczony wyjątkową opieką: przykłady dobrych praktyk

– fotografia w pracy opiekuna: dlaczego jest tak ważna

– jak ważna jest rola opiekuna w wynikach finansowych kliniki

– część praktyczna: jak powinna przebiegać rozmowa po kompleksowej diagnostyce jamy ustnej i konsultacji protetycznej

– rozwijaj siebie i swoje zawodowe kompetencje, czyli jak stanowisko opiekuna może pozytywnie wpłynąć na Ciebie zawodowo i prywatnie

– jesteś właścicielem, managerem kliniki stomatologicznej? Opiekun to osoba, która przygotuje Ci wszystkie niezbędne raporty, dzięki czemu będziesz wiedział w jakim kierunku rozwijać swoją praktykę

– opiekun to niczym konsjerż w dobrym hotelu – osoba od zadań specjalnych – jakich? O tym również dowiesz się w czasie kursu!

Sprawdź także konferencje stomatologiczne.

Ewelina Warywoda

manager klinik, opiekun pacjenta

Ewelina Warywoda

manager klinik, opiekun pacjenta